Wednesday , April 14 2021
Lajmi i fundit

Qendra për Kulturë: TË PREMTËN EKSPOZITA E ARTISTËVE NGA ULQINI

Qendra (9)Të premten me datë 26.02.2021, në ora 17:00, në Galerinë e Qendrës për Kulturë në Ulqin do të mbahet ekspozita “Ulcinj Artist Exhibition”.

Në këtë ekspozitë prezantohen punimet e piktorëve nga Ulqini.

Ekspozita do të jetë e hapur për vizitorë deri me datën 8 mars 2021.

Numri i vizitorëve ështê i limituar.

Mbajtja e distancës dhe e maskës është e obliguar.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top