Friday , September 20 2019
Lajmi i fundit

Qendra për Kulturë: TË SHTUNËN FESTOHET DITA NDËRKOMBËTARE E FËMIJËVE

Qendra (1)Nga Qendra për Kulturë njoftuan se të shtunën, me 1 qershor, solemnisht do të hapet Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve.

Kremtimi do të mbahet në Ranë me fillim në ora 12, me pjesëmarrjen e institucioneve edukuese – arsimore dhe shoqërive kulturo – artistike nga Ulqini.

Ky eveniment organizohet me përkrahjen e Komunës së Ulqinit dhe Organizatës Turistike të Ulqinit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top