Wednesday , January 22 2020
Lajmi i fundit

Qeveria e MZ: MAGAZINA E “RIVIERËS” PRAPË NË TENDER

ulcinjska-rivijera-olympic-04Këshilli për privatizim dhe projekte kapitale ka anuluar ftesën për pjesëmarrje në ankandin publik për shitjen e një pjese të pronës së Ndërmarrjes hotelerike-turistike “Riviera e Ulqinit”, transmeton “Mina bizinis”.

Ofertat për blerjen e magazinës së dikurshme qendrore të kësaj kompani në Totosh kanë mundur të dorëzohen deri sot, ndërsa çmimi fillestar ishte 510 mijë euro.

Në shitje ishte ofruar toka me sipërfaqe të përgjithshme prej pesë mijë metër katrorë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top