Friday , January 18 2019
Lajmi i fundit

Qeveria: KOMUNËS SË ULQINIT 256.850 EURO PËR TUBACIONIN ULQIN – KRYTHË

Opstina Ulcinj, Komuna e UlqinitQeveria e Malit të Zi përmes Drejtorisë për punë publike ka siguruar rreth çerek milioni euro për Komunën e Ulqinit, mëson Portali Ul-info.

Për ndërtimin e këtij tubacioni në rrugën Ulqin – Krythë, e cila momentalisht po rikonstruktohet, janë ndarë 256.850 euro.

Komuna e Ulqinit do të zgjedh kryersit e punimeve dhe të kontrollit profesional në mënyrë që ky projekt të realizohet.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top