Tuesday , June 22 2021
Lajmi i fundit

Rana: KAFENETË E MBYLLURA, POR KA PLAZHISTA

Plazha e VogelDisa turistë dhe banor vendas kanë shijuar të mërkurën begatitë e rrezitjes dhe larjes në Plazhin e Vogël në Ulqin.

Ato shfrytëzuan motin e bukur dhe temperaturën e këndshme të detit, të cilët, sipas paralajmërimit të meteorologëve, do të qëndrojnë edhe në dy ditët e ardhshme.

Relaksimi në plazh është veçanërisht i dëshirueshëm këto ditë meqë, për shkak të situatës epidemiologjike, janë mbyllur kafenetë në Ulqin.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top