Saturday , June 6 2020
Lajmi i fundit

Restoranti “Diamond”: “NATA E BAJRAMIT” ME SUAT MEHMETIN DHE BENDIN “DJEMT E ULQINIT”

DiamondNga restoranti “Diamond”, i cili gjendet në qendër të Ulqinit, përball ish Stacionit të Autobusëve, njoftuan se të marten, me 4 qershor, do të organizojnë “Natën e Bajramit”.

Me këtë rast mysafirët në “Diamond” do ti argëtojë kantautori i njohur nga Ulqini Suad Mehmeti, me bendin “Djemt e Ulqinit”, të cilët premtuan atmosferë të shkëlqyer dhe argëtim të mrekullueshëm.

Rezervimet mund ti bëni në numrin e telefonit 063 – 422 – 356.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top