Friday , April 3 2020
Lajmi i fundit

Rotari klub: ZAMI MAVRIQ KRYETAR I RI

Carshia Ulqin, Carsija Ulcinj, Kaldrma, KalldramiSipërmarrësi Zami Mavriq pak kohë më parë është zgjedhur për drejtues të Rotari klubit Ulqin. Ai në këtë funksion do të jetë në një vit të ardhshëm.

Mavriq në vendine  kryetarit e zëvendësoi profesorin e muzikës dhe sipërmarrësin Jusuf  Lika.

Në Mal të Zi ka gjashtë rotari klube. Ky i Ulqinit është themeluar në vitin 2006, mbas Budvës dhe Podgoricës.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top