Sunday , June 24 2018
Lajmi i fundit

Rrahje në Ranë: ULQINAKU TRANSFEROHET NË QENDRËN KLINIKE

Hitna pomoc, UrgjencaPak pas orës 23 të shtunën mbrëma shpërtheu rrahja në Ranë në të cilën një person ka pësuar dëmtime të rënda, të cilat nuk janë të rrezikshme për jetën, mëson Portali Ul-info.

Bëhet fjalë për Ulqinakun A.U., i cili për shkak të frakturës së kafkës dhe gjakderdhjes së brendshme u transferua fillimisht në Spitalin e Tivarit, e pastaj në Qendrën klinike në Podgoricë.

Në rrahje morën pjesë edhe tre persona të cilët janë në kërkim.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top