Sunday , June 16 2019
Lajmi i fundit

S. Salaj: FAZA E PARË E PARKUT PUBLIK PËRFUNDON PËR DITË TË ULQINIT

Sabri SalajKëshilltari në parlamentin e Komunës së Ulqinit Sabri Salaj deklaroi se punimet për ndërtimin e parkut publik në zonën e Anës së Malit vijojnë me dinamikë të planifikuar.
“Faza e parë do të përfundojë në javën e parë të prillit”, gjegjësisht për Ditë të Komunës së Ulqinit”, tha ai.
Përndryshe, ndërtimi i këtij objekti me vlerë prej rreth 200.000 dollar financohet nga familja Hajdari e cila jeton dhe vepron në SHBA.

parku full HD from RozafaPhoto&Video on Vimeo.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top