Saturday , January 23 2021
Lajmi i fundit

Së shpejti: FILLON PUNË SHKOLLA E FUTBOLLIT “ULQINI”

Shkolla e futbollit UlqiniKëtë të shtunë, më 14 mars, në Qendrën sportive “Causheviq” në Plazhin e madh, fillon me punë Shkolla e futbollit “Ulqini”.

Të interesuarit mund të lajmërohen në numrin e telefonit: 067 819 894.

Trajner në këtë shkollë do të jetë Halil Dali Truma.

Truma është ish futbollist dhe trajner i suksesshëm i moshave të reja në klubet e Ulqinit, Otrant dhe Federal. Gjatë karrierës së tij ai luajti edhe për Mornarin e Tivarit, Partizanin e Tiranës dhe Prishtinën.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top