Wednesday , March 20 2019
Lajmi i fundit

Sezoni koncertor VIVO: TË PREMTEN “TIRACELLOS” ENSEMBLE

Vivo 2 (1)Për dashamirët e muzikës klasike të premten me 20 Prill do të jetë mbrëmje e paharrueshme.

Në kuadër të sezonit koncertor publiku i Ulqinit do të mund të jetë i pranishëm në koncertin e ansamblit “TIRACELLOS”, të cilin e përbëjnë violonçelistët Pjetër Guralumi, Blerina Durmishaj, Arven Pjetri dhe Herbert Ahmetaj.

Koncerti do të mbahet të premten, në Qendër për kulturë, me fillim në ora 20.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top