Thursday , May 24 2018
Lajmi i fundit

Sezoni „Vivo“: TË ENJTEN KONCERTI PËRFUNDIMTAR

 

Vivo (2)Me datën 18.05.2017 në ora 20.00 në Hotel Mediteran do të zhvillohet koncerti përfundimtar “VIVO”- KONCERT N°6 të sezonit koncertor 2016/2017 me artistet nga Shkodra dhe Ulqini: Anton Kaftalli, Fatos Mataj dhe Fatime Katana Buzuku.

Gëzohemi përgatitjeve për VIVO sezonin koncertor 2017/18 dhe besojmë se do të arrijmë qëllimin e kësaj iniciative qytetare, që Ulqini të bëhet “Qyteti i Kulturës”, thonë organizatorët.

 

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top