Tuesday , June 2 2020
Lajmi i fundit

Sezoni VIVO: TË SHTUNËN KONCERTI PËRFUNDIMTAR

Vivo (4)Koncerti i pestë, përfundimtar, i edicionit të tretë “VIVO” do të mbahet të shtunën, me 4 maj, njoftuan organizatorët.

Në këtë koncert publikut do ti prezantohet kvarteti: në violinë Marko Simoviq dhe Adrian Peroviq, në violë Urosh Lapçeviq dhe në violonçel Dmitry Prokofiev.

Manifestimi do të mbahet në Galerinë e Arteve të Qendrës Kulturore në Ulqin, me fillim në ora 20.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top