Tuesday , August 4 2020
Lajmi i fundit

SH.B.A.: ULQINAKU NË LISTËN E “INVESTITORËVE NË NGRITJE” NË LUGINËN E SILIKONIT

Rexhi DollakuShtypi amerikan shkruan se Rexhep – Rexhi Dollaku është në listën e “23 investitorëve në ngritje në Luginën e Silikonit”.

Lugina e Silikonit gjendet në Kaliforni dhe është qendra më e rëndësishme e industrisë më bashkëkohore dhe teknologjisë së lartë në planetë.

Rexhep Dollaku është, përndryshe, drejtor i ndërmarrjes “Base10 Partners”.

Lindi në Ulqin, ndërsa diplomoi ekonominë dhe politikën e shëndetit global në universitetin e Harvardit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top