Tuesday , May 21 2019
Lajmi i fundit

SHBA: GJEKA FTOHET NË MËNGJESIN E LUTJES TEK TRAMPI

Fatmir Gjeka, Fatmir DjekaKryetari i Partisë Demokratike Fatmir Gjeka u ftua të jetë i pranishëm në Mëngjesin e sivjetmë të lutjes.
Ky është një eveniment tradicional të cilin e organizon kryetari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Tramp dhe mbahet në fillim të shkurtit.
Gjeka është politikani i parë shqiptar nga Mali i Zi i cili u ftua në Mëngjesin e lutjes.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top