Friday , April 3 2020
Lajmi i fundit

Shërbimi i Shpëtimit: NGA ZJARRI NXIRREN DY PERSONA

Zjarr 1Me intervenimin e shpejtë të Shërbimit të Mbrojtjes dhe Shpëtimit të Ulqinit të martën në rrugën 28 dhjetori të vitit 1990 u parandaluan viktimat njerëzore dhe dëmi i përmasave më të mëdha.

Siç njoftohet nga ky institucion, me aksion efikas dy persona u nxorën nga shtëpia ku kishte shpërthyer zjarri.

Nga Shërbimi në veçanti falënderojnë kolegun nga Policia Komunale Edin Efendinë, i cili vërejti zjarrin dhe menjëherë thirri zjarrfikësit.

One comment

  1. Nuk keni gazetare te stilit shqip .
    .

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top