Monday , March 8 2021
Lajmi i fundit

Shkrela: NESËR FILLOJMË RAUNDIN E DYTË TË BISEDIMEVE

Luigj Shkrela, Luidj SkreljaPartia demokratike e socialistëve ka lajmëruar që nesër do të filloj raundin e dytë të negociatave me partitë me të cilat është në koalicion në nivel shtetëror.

Funksionari i PDS-së Liugj Shkrela ka thënë për Radio-Televizionin e Malit të Zi që kjo parti në negociata do të ftoj përfaqësuesit e Forcës së re demokratike, Partisë socialdemokrate, Koalicionit “Bashkë për të ardhmen e Ulqinit” dhe Unionit demokratik të Shqiptarëve.

RTMZ mëson se që sot në Ulqin janë takuar lideri i Forcës, Nazif Cungu, dhe kryetari i PDS-së në Ulqin, Loro Nrekiq, në mënyrë që të vazhdojnë bisedimet për formimin e pushtetit.

2 comments

  1. A ju ka hager dreqi tnave juve nug dini kejt me ja majt se e keni vijedh tan Ulqinin e nuk dihet kush isht per burg ma I pare per njat duni me hu tan sa jeni kolicijon se vec ashtu muneni me u rujt edhe nja 4 vijet

  2. Tan duhen në burg mi cu, skajn marre! Par populli e ka fajin..

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top