Sunday , June 7 2020
Lajmi i fundit

Shoqata “Labeatët”: HAPJA E EKSPOZITËS TË PREMTEN

 

lULI (1)Ju ftojmë në hapjen e ekspozitës “Trevat shqiptare në Mal të Zi përmes fotografisë”, në Galerinë e Qendres Kulturore, të premtën, me datë 27 dhjetor, ora 19:00.

Autorë të ekspozitës janë të apasionuar pas fotografisë dhe jo vetëm!
Juria në përbërje: Petrit Llunji, Fisnik Dobreci dhe Gazmend Çitaku kanë sjellë vendim për ndarjen e çmimeve dhe atë të vendit të parë, dytë dhe të tretë.

Ekspozitën e financojnë Komuna e Ulqinit dhe Shoqata “Kraja” New York.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top