Tuesday , June 22 2021
Lajmi i fundit

Shqyrtimi publik në Ulqin: PËR SIMBOLET KOMBËTARE PARA SALLËS BOSH

75510_10202294603190688_348614100_nVetëm katër persona kanë marrë pjesë të premten në Sallën e madhe të komunës së Ulqinit në shqyrtimin publik për tekstin e Projekt ligjit për zgjedhjen, përdorimin dhe ekspozimin publik të simboleve kombëtare të cilin e organizoi Ministria për të drejtat e njeriut dhe popujve pakicë në Qeverinë e Malit të Zi.

Shqyrtimi publik për këtë Projektligj do të zgjas deri me 13 nëntor të vitit 2013, shtuan nga Ministria.

One comment

 1. Njegos s Montehessa

  Gradjanima je poprilicno dosta
  Pogotovo svojeg mentalnog posta
  Drago mi je da na nacionalne teme razne
  Ostaju besednicke sale prazne
  Sto je ujedno vrlo pohvalan znak
  I da je vazniji od toga ekonomski napredak
  U ovoj Europi su nacije skoro nevazne
  prevazilazenje granica su simbol Evrope snazne
  Zato se tezi nalazenju zajednistva
  A ne novih konfliktnih poprista
  Pa su i takva ministarstva suvisna
  Nacionalna Orijentacija je izlisna…

Komento te Njegos s Montehessa Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top