Wednesday , January 29 2020
Lajmi i fundit

Siç njoftojnë nga Komuna: PAS VERËS FILLON NDËRTIMI I HOTELIT “LIDO”

Loro NrekicKryetari i Komunës së Ulqinit Loro Nrekiq deklaroi se pas sezonit turistik do të nis ndërtimi i hotelit “Lido”.
Hoteli do të ketë pesë yje, ndërsa do ta ndërtojnë kompanitë “Capital Estate” dhe “Karisma”.
Siç mësojmë, ky objekt në fillim të Plazhit të Madh do të fillojë punë në sezonin e vitit 2020.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top