Tuesday , December 11 2018
Lajmi i fundit

Sipas vlerësimit të publikut: “PERLA E BUNËS” FILMI MË I SHIKUAR I 2017

Biser BojaneKëtë vit filmi më i shikuar në kinematë e Podgoricës ishte filmi “Perla e Bunës”.

Producenti dhe aktori Millutin – Mima Karaxhiq tha se për te kjo nuk është surprizë.

“Filmi është bërë për publikun dhe mua më vjen shumë mirë që është aq i shikuar. Ai ka çdo gjë që publiku donë: tregimin e mirë, aktorët e mirë, fotografinë fantastike të Ishullit të Bunës dhe Ulqinit të cilët janë gjithnjë e më të preferuar, kështu që kjo është diçka që u tregua frutdhënëse”, tha ai për “Vijesti”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top