Thursday , February 21 2019
Lajmi i fundit

Skena Verore: NË ORA 21 KVARTETI HARKOR “FRIEND’S”

Skena VeroreTë dielën në skenën e festivalit veror të Ulqinit do të ketë program të ri dhe interesant.

Me fillim në ora 21 do të mbahet mbrëmja e muzikës klasike të Kvartetit Harkor “Friends” dhe sopranos Shqipe Zani.

Kvartetin e bëjnë prof.. Ramazan Peku dhe Miron Peku në violinë, Etleva Katroshi në violë dhe Andi Alimemaj në violonçel.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top