Friday , July 19 2019
Lajmi i fundit

Skena Verore: SONTE PROGRAM KUSHTUAR FËMIJËVE

IMG-a4af7f5269c9bf960f8d483a957ab67b-VProgrami i festivalit Skena Verore të enjten do t’i kushtohet fëmijëve.

Sonte, me fillim në ora 21, do të luhet shfaqja për fëmijë “Hana dhe Dielli”.

Nga Qendra e Kulturës ftojnë fëmijët që të vijnë dhe shijojnë këtë natë kushtuar atyre.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top