Sunday , February 23 2020
Lajmi i fundit

Skuadrat e Ulqinit në fundjavë: BASKETBOLLISTËT NË NIKSHIQ, FUTBOLLISTËT NË TIVAR

KOSARKASI-ZAHVALNI-KK-ULCINJNë xhiron e tretë të Ligës së parë Erste të basketbollit “Ulqini” do të jetë mysafirë i “Sutjeskës” nga Nikshiqi. Mbas dy xhirove ekipi ndodhet në vendin e katërt me tre pikë, një fitore dhe një humbje.

Në xhiron e ardhshme të Regjionit jugor të futbollit Federali do të jetë mysafirë i “Sllogës” nga Tivari i moçëm. Federali deri tani në të gjithë gjashtë ndeshjet e luajtura ka shënuar fitore të thella, kështu që ka epërsi bindëse në “beton ligën”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top