Thursday , May 28 2020
Lajmi i fundit

Solaris: DHUROJNË DHJETË MIJË EURO PËR PARANDALIMIN E KORONAVIRUSIT

SolarisSolaris&CO nga Ulqini njoftoi se si kompani me përgjegjësi shoqërore, iu bashkëngjit betejës kundër epidemisë dhe dhuroi 10.000 euro në llogarinë e Trupit Nacional Koordinues për sëmundje infektive.

„Shpresojmë se të gjithë janë të vetdijshëm për seriozitetin e situatës dhe respektojnë masat mbrojtëse të cilat i ka vendosur Qeveria e Malit të Zi dhe kështu të mbrojnë veten dhe të tjerët“, thanë nga kjo kompani.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top