Tuesday , August 11 2020
Lajmi i fundit

Sonte në Bibliotekë: PROMOVIM I LIBRAVE TË PROF. USHAKUT

Ruzhdi UshakuSot, më 26 mars 2015, me fillim në orën 19, në Bibliotekën e Ulqinit organizohet përurimi i dy librave më të rinj të prof.dr. Ruzhdi Ushakut “Servantesi në Ulqin” dhe “Gjurmë dhe anëshkrime nga folklori i Ulqinit”.

Jeni të mirëseradhur, porosisin nga Biblioteka dhe Fondacioni Lika, i cili i botoi këto vepra të prof. Ruzhdiut.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top