Sunday , July 21 2019
Lajmi i fundit

Sonte në Kala: TRYEZA E RRUMBULLAKËT DHE MBRËMJA LETRARE

Skena verore, Tregu i roberve, Trg robovaNë Skenën Verore sonte në program është tryeza e rrumbullakët dhe diskutimi me ekspertët e mjedisit jetësor në temën “Prezantimi i projekteve dhe hulumtimeve”.

Në Hotelin “Pallati Venecia”, me fillim në ora 21, u planifikua që në kuadër të “Panairit të Librit” të mbahet mbrëmja autoriale e shkrimtarit Pavlle Goranoviq.

Bëhet fjalë për shkrimtar të ri dhe të spikatur, i cili, përndryshe, në një mandat ishte ministër i kulturës i Malit të Zi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top