Wednesday , January 16 2019
Lajmi i fundit

Spektakel muzikor: BENDI AMERIKAN NE ULQIN

USAUSAREUR band & chorus vjen ne Ulqin me 15 maj ne organizim te Ambasades amerikane dhe Komunes se Ulqinit.

Koncerti do te mbahet ne ora 19.00 ne Qender per Kulture.

Pas kryeqendrave sic jane Kopenhagen, Kiev, Shtokholm, Berlini, Zagrebi, Sarajeva, bendi amerikan vjen ne Ulqin.

Hyrja eshte e lire.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top