Thursday , May 23 2019
Lajmi i fundit

Sport: FUNDJAVA SPORTIVE

sportBasketbollistët e Ulqinit do të jenë mysafirë nesër në Zetë në xhiron e 18 të Ligës së parë Erste të Malit të Zi për basketbollist. Vetëm në rast fitoreje ndaj ekipit të dytë në tabelë Ulqinakët mund të ruajnë shanset për kualifikim në Super ligë.

Hendbollistët e Ulqinit në këtë xhiro po ashtu janë mysafirë, në Mojkovac, dhe çdo gjë përveç fitores në këtë ndeshje do të ishte dështim.

Futbollistët e Federalit të cilët udhëheqin bindshëm në tabelën e Regjionit jugor të futbollit me 39 pikë, takohen në xhiron e 19 me skuadrën “Slloga” nga Radoviqi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top