Sunday , June 7 2020
Lajmi i fundit

Sport: HENDBOLLISTËT DHE BASKETBOLLISTËT NË SHTËPI, FEDERALI I LIRË

Rukomet Ulcinj, Hendboll Ulqin 2Në xhiron e 12 të Ligës së parë të Malit të Zi hendbollistët e Ulqinit nesër, në ora 19, para tifozëve të vet, takohet me skuadrën “Llovqen nga Cetina”.

Ndërsa basketbollistët e Ulqinit po ashtu luajnë në shtëpi. Në xhiron e parë të Survival ligës së parë Erste ato do të takohen të mërkurën me skuadrën Mediteran nga Tivari. Në këtë ligë marrin pjesë gjashtë skuadra.

Në xhiron e 20 të Regjionit jugor të futbollit skuadra e Federalit është e lirë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top