Friday , January 18 2019
Lajmi i fundit

Stuhi jugore: VALA E BATICËS “PËRMBYTI” PLAZHIN E MADH DHE ADËN

Foto 2 (1)Stuhi jugore dhe vala e madhe e baticës të shtunën praktikisht kanë përmbytur Plazhin e madh dhe Adën.

Për këtë arsye derdhja e Bunës ishte e vështirësuar, gjë që solli deri tek rritja e nivelit të lumit.

Meteorologët kanë paralajmëruar se gjatë të shtunës dhe të dielës do të ketë rreshje, rrebesh dhe vetëtima, por edhe që era jugore në det do të dobësohet.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top