Wednesday , October 16 2019
Lajmi i fundit

Sukses: RAMIZ HAJDARI SHPËRBLEHET NË PANAIR NË TURQI

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOJQ „Globus Art“ morri pjesë në Panairin e 6 ndërkombëtar të prodhimeve artizane i cili javën e kaluar është mbajtur në qytetin Golcuk në Turqi.

Në këtë manifestim punimet e veta i ekspozuan rreth 140 artistë dhe zanatcinjë nga 40 vende.

Drejtuesi i „Globus Art“ Ramiz Hajdari ka fituar, sipas vendimit të jurisë, vendin e parë në fushën e punimeve nga druri.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top