Friday , July 19 2019
Lajmi i fundit

Supermarketi SARS: AKSIONI I MADH PËR BAJRAM

IMG-15a01474246cd98c80238d780c80e54f-VNga e premtja, me 17 gusht, në Supermarketin SARS fillon „Aksioni i Bajramit“ në të cilën konsumatorët, me çmime shumë të volitshme, do të mund të blejnë një sërë prodhimesh.

Siç thuhet, ky aksion do të zgjasë katër ditë, duke përfshirë edhe të hënën me 20 gusht.

Njëkohësisht nga kompania HB COM, në kuadër të të cilës punon supermarketi SARS, të gjithë konsumatorëve dhe qytetarëve të cilët festojnë i urojnë këtë festë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top