Sunday , January 24 2021
Lajmi i fundit

Supermarketi SARS: ÇMIME FENOMENALE NË PRAG TË VITIT TË RI

Edhe një ofertë në prag të festave të fund vitit.

Ju ofrojmë çmimet më të volitshëm, më të ulëta nga asortimani ynë të produkteve.

Na vizitoni në ditet ne vijim, që të presim festen e Vitit të Ri së bashku dhe të shijojmë festën me çmime të uleta.

Mund të porositni produktet ne adresen tuaj të shtepisë: 067 040 016.

Çdo herë më të mirët! Çdo herë më të lirët!

Mirësevini në SARS!

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top