Saturday , February 27 2021
Lajmi i fundit

Supermarketi SARS: EDHE NJË AKSION I MADH DERI TË SHTUNËN

Për shkak të interesimit të madh, kemi vendosur që për ju të përgatisim aksionin i cili do të zgjasë tërë javën!

Edhe një arsye më shumë që të na vizitoni dhe të shfrytëzoni çmimet fenomenale që përgatitem për ju!

Me ne fitoni më shumë!

Aksioni zgjatë prej më 09.02 deri më 13.02.

Mund të porosisni artikujt në adresën e shtëpisë tuaj përmes numrit të telefonit: 067 040 016.

Gjithmonë më të mirët! Gjithmonë më të lirët!

Mirë se vini në SARS.
Sars 1 (58)
sars 2 (53)
Sars 3 (19)

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top