Saturday , July 4 2020
Lajmi i fundit

Supermarketi SARS: SUPER AKSIONI NGA E HËNA DERI TË ENJTEN

Nga Supermarketi i njohur SARS njoftuan se po vijon aksioni i madh.

Siç thuhet, ajo në objektet shitëse të SARS-it do të zgjasë nga e hëna deri të enjten.

„Për konsumatorët tonë besnik ne përgatitëm ofertën speciale. Hajdeni dhe binduni“, shtojnë nga SARS-i.SARS

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top