Friday , November 27 2020
Lajmi i fundit

Supermarketi SARS: ZBRITJE 10 PËR QIND PËR PENSIONISTËT

Sars (42)Të dashur pensionit, të martën dhe të mërkurën (20.10 dhe 21.10) kemi siguruar për ju 10% zbritje për çdo faturë.

Së bashku me zbritjen prej 10%, në aksion janë edhe: qumështi, mielli dhe vezët me të cilët mund të përgatisni mëngjesin perfekt dhe të gëzoni familjarët tuaj.

Me SARS-in fitoni më shumë!

Numri i telefonit për të ju sjellë falas deri në shtëpi: 067 040 016

Mirë se vini në SARS!

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top