Wednesday , April 14 2021
Lajmi i fundit

Supermarketi SARS: ZBRITJE TË JASHTZAKONSHME DERI TË SHTUNËN

Na vizitoni këtë javë dhe shfrytëzoni çmimet fenomenale që përgatitëm për ju!

Aksioni për artikujt në fjalë vlen nga e mërkura (24.02.) deri të shtunën (27.02.).

Me ne fitoni më shumë.

Artikujt mund ti porosisni përmes numrit të telefonit 067 040 016, dhe ne ju sjellim në adresën e shtëpisë.

Gjithmonë më të mirët! Gjithmonë më të lirët!

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top