Friday , March 5 2021
Lajmi i fundit

Supermarketi SARS: ZBRITJET E REJA DERI TË SHTUNËN

Gjeni çdo gjë që ju nevojitet për amvisërinë tuaj në supermarketet tona me super çmime!

Aksioni në prodhimet e paraqitura vlen prej datës 16.02. (të martën) deri më 20.02. (të shtunën).

Na vizitoni në ditët e ardhshme dhe shfrytëzoni çmimet fenomenale që përgatitem për ju!

Me ne fitoni më shumë!

Mund të porositni produktet ne adresen tuaj të shtepisë: 067 040 016

Çdo herë më të mirët! Çdo herë më të lirët!

Mirë se vini në SARS!

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top