Sunday , February 17 2019
Lajmi i fundit

Surf Club D’Olcinium: TË ENJTEN FILLON „SOUTHERN SOUL FESTIVALI 2018“

southern-soul-festival-2Nga 28 qershori deri me 2 korrik, në Ulqin, në Surf klubu „D’Olcinium“, do të mbahet festivali i muzikës elektronike „Southern Soul Festival 2018“.

Ky manifestim organizohet për të gjashtën herë, ndërsa këtë vit vendosën edhe synimin unik – çdo vizitorë do të ketë pushim katërditor të paharrueshëm.

Gjatë festivalit „Southern Soul 2018“ mysafirët gjatë kësaj maratone muzikore do të kënaqen me hitet botërore të muzikës elektronike, si dhe kompozimet e njohura muzikore të rrymës xhez, soul, funk dhe house nga DJ të shumtë në pjesën e pasme të bukurisë unike dhe mahnitëse, detit të ngrohtë dhe Plazhit të Madh të mrekullueshëm.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top