Thursday , January 28 2021
Lajmi i fundit

Taekwondo: BURSË DHE PREMI TË QEVERISË PËR KANAQIN DHE KRAJEN

IMG_8446_resizeNga Klubi i Teakwondo “Ulqin” njoftuan se të hënën në Ministrinë e Sportit dhe të Rinjve u nënshkruan kontratat për ndarjen e bursave për sportistët e taekwondos.

“Në bazë të rezultateve në vitin e kaluar garuesja jonë Medina Kanaqeviq fitoi bursën për vitin 2020, ndërsa Sara Kraja preminë për këtë vit”, thanë nga ky klub.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top