Saturday , July 4 2020
Lajmi i fundit

Tag Archives: Angjello Rudoviq

Feed Subscription

Futboll: PSV PRET RUDOVIQIN

Andjelo Rudovic, Angjello Rudoviq

Siç është lajmëruar më herët anëtari i përfaqësueses së Malit të Zi për të rinj dhe ish lojtari i Mogrenit Angjello Rudoviq do të jetë lojtarë i ri i PSV-së nga Holanda, njoftojnë mediet malazeze. Rudoviq tash një kohë qëndron në Holandë, ndërsa drejtuesit e PSV-së janë të kënaqur me talentin e tij, kështu që këto ditë mund të nënshkruaj ... Read More »

Futboll: ULQINAKU PRANË PSV-së

Rudovic, Rudoviq

Angjello Rudoviq ndodhet në prag të kalimit në skuadrën holandeze PSV. Mesfushori i shkëlqyer i Mogrenit të Budvës gjendet në provë në Ajndhoven, e sipas raportimit të medieve vendase, drejtuesit e skuadrës janë shumë të kënaqur me atë çfarë tregoi 18 vjeçari nga Ulqini. “Klubit ia dorëzova regjistrin me emrat e lojtarëve të cilat do të kisha dëshirë ti kem ... Read More »

Scroll To Top