Monday , March 8 2021
Lajmi i fundit

Tag Archives: doreheqja

Feed Subscription

Abazoviq: JAP DORËHEQJE NË MZ POZITIV, QËNDROJ DEPUTET

Dritan Abazoviq, Dritan Abazovic

Dritan Abazoviq do të jap sot publikisht, në konferencën për shtyp në Kuvendin e Malit të Zi, dorëheqjen në anëtarësinë në MZ Pozitiv. “Nuk do të jap dorëheqje nga vendi i deputetit, sepse vazhdoj të jem besnik ideve burimore të partisë në themelimin e të cilës morra pjesë dhe për të cilat, me vullnetin e qytetarëve, fitova mandatin në zgjedhje”, ... Read More »

Munib Abazi jep dorëheqje në BI: NUK PAJTOHEM ME JOTRANSPARENCË

Në mbledhjen e Bashkësisë islame Ulqin, e cila u mbajt të hënën, anëtari i kryesisë të këtij institucioni, Munib Abazi japi dorëheqje. “Unë nuk isha i te njëjtit mendim që anëtaret e kryesisë mos të jenë të informuar rreth dërgimit të tre personave në haxh si mysafir të mbretit”, tha ai. Sipas fjalëve të tija, Kryesia vetëm është e njoftuar ... Read More »

Scroll To Top