Sunday , January 17 2021
Lajmi i fundit

Tag Archives: Edin Gjoni

Feed Subscription

Edin Gjoni: SHQIPËRIA, VEND ME VËLLAZËRI NDËRFETARE

Edin Gjoni

Pak ditë më parë, në New York, Federata Pan Shqiptare Vatra organizoi drekën solemne me rastin e vizitës së Presidentit të Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani. Fjalën përshëndetëse në emër të tri feve e mbajti imam Edin Gjoni, fjalimin e të cilit e përcjellim në tërësi: I nderuari kryetar i Federatës Pan Shqiptare Vatra, njëherazi organizatores së kësaj mbrëmjeje, zotëri ... Read More »

Edin Gjoni: SHQIPËRIA KRENARISHT NË SHEKULLIN E RI

Edin Gjoni

Të dielen, në New York, Shoqata Ana e Malit organizoj darkën vjetore me rastin e Ditës së Flamurit. Fjalën e rastit në këtë mbrëmje e mbajti imam Edin Gjoni, fjalimin e të cilit e përcjellim në tërësi: Të nderuar zonja dhe zotërinj, Vëllezër dhe motra, Mirëmbrëma, Më lejoni që në fillim fare ta shprehi mirënjohjen time më të thellë organizatorit të ... Read More »

Scroll To Top