Thursday , August 13 2020
Lajmi i fundit

Tag Archives: Enver Nasradini

Feed Subscription

U zbulua sulmuesi në familjen Nasradini: ANTON NIKOLLI NË KËRKIM

Enver Nasradini, Adi Nasradini

Anton Nikolli, 21 vjeç, nga Rrësheni, banues në Durrës, i dënuar më parë për “vjedhje” dhe “mbajtje pa leje të armëve të ftohta”, është shpallur në kërkim. “Nga veprimet e para hetimore ka rezultuar se shtetasi Anton Nikolli është autor i ngjarjes e datës 11.07.2013, në vendin e quajtur Reps-Mirditë, ku është vjedhur me armë shtetasi Enver Nastradini nga Ulqini”, ... Read More »

Familja Nasradini: MË SHPEJT ERDHËN TË AFËRMIT NGA MALI I ZI SE POLICIA

Enver Nasradini, Adi Nasradini

Një familje shqiptare nga Ulqini, që ishte nisur për të kaluar fundjavën në Kosovë, është grabitur në Rrugën e Kombit, nga dy persona me maska dhe të armatosur me automatikë. Grabitja ndodhi rreth orës 03:00 të mëngjesit të djeshëm, në rrugën nacionale të Rrëshenit, ndërkohë që të dëmtuarit, babë e bir, Enver dhe Ardian Nastradini nga Ulqini, kanë rrëfyer momentet ... Read More »

Në Shqipëri, afër Rrëshenit: GRABITEN DY TURISTËT NGA ULQINI

Dy persona nga Ulqini, (babë e bir) ranë të shtunën pre e grabitjes me armë nga persona të maskuar dhe të armatosur. Krimi ka ndodhur në mëngjes teksa dy të dëmtuarit udhëtonin drejt Ulqinit. Policia ka thënë se ka marrë njoftim për ngjarjen rreth orës 3:00 të mëngjesit. Grabitja mësohet se ka ndodhur në rrugën nacionale të Rrëshenit, ku Enver dhe Ardian ... Read More »

Scroll To Top