Monday , March 8 2021
Lajmi i fundit

Tag Archives: Kultura e Ulqinit

Feed Subscription

CANO LAZOJA: NË ULQIN ASGJË TË RE

Cano Lazoja

Natyra ime është direkte. Qe të jem sa më i afërt me lexuesit do ta thjeshtoj, konkretizoj. Edhe pse temën nuk dua ta orientoj që të ketë manifestim personal por që të kuptohet esenca, më duhet të kaloj pak në mënyrë sipërfaqësore mbi biografin time. 1. Në vitet 90 si gjimnazist me disa shokë dhe shoqe nga klasa kërkuam një ... Read More »

Scroll To Top