Monday , July 13 2020
Lajmi i fundit

Tag Archives: moti ne ulqin

Feed Subscription

PARASHIKIMI I MOTIT, e enjte, 12 shtator

Mot me vranësira të ndryshueshme, shi i përkohshëm dhe rrebesh me bubullima. Era e forcuar, me drejtime jugore. Temperatura më e lartë e ditës deri në 26 C. Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km. Ditët e ardhshme mot i ndryshueshëm dhe më i freskët. Read More »

PARASHIKIMI I MOTIT, e marte, 10 shtator

Mot me vranësira të ndryshueshme me intervale diellore, gjatë ditës ka mundësi për shi. Era me drejtime jugore, në forcim, gjatë pasdites deri në 20 nyje. Temperatura më e lartë e ditës deri në 29 C. Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km. Ditët e ardhshme mot i ndryshueshëm, do të ndërrohen dielli dhe shiu. Read More »

PARASHIKIMI I MOTIT, e mërkur, 11 shtator

Mot me vranësira të ndryshueshme me intervale diellore, me mundësi shiu të përkohshëm ose rrebesh me bubullima. Era me drejtime jugore. Temperatura më e lartë e ditës deri në 27 C. Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20km. Ditët e ardhshme mot i ndryshueshëm dhe pak më freskët. Read More »

PARASHIKIMI I MOTIT, e hënë, 9 shtator

Në pjesën e parë të ditës mot me diell, më vonë mot me vranësira. Era me drejtime veriore, në forcim, deri në 16 nyje. Temperatura më e lartë e ajrit 29 C. Deti i qetë. Shikueshmëria e shkëlqyeshme, deri në 30 km. Ditët e ardhshme rënie e temperaturës ditore. Read More »

Scroll To Top