Thursday , January 28 2021
Lajmi i fundit

Tag Archives: moti ne ulqin

Feed Subscription

PARASHIKIMI I MOTIT, e premte, 12 korrik

    Mot me vranësira të ndryshueshme. Ka mundësi për reshje të shkurta shiu si dhe rrebesh me bubullima, kryesisht afër bregut të detit. Era me drejtim verior nga 4 deri në 14 nyje. Temperatura më e lart e ajrit deri në 31 C. Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria deri në 20 km. Për fundjavë mor me diell. Read More »

PARASHIKIMI I MOTIT, e enjte, 11 korrik

    Mot me vranësira të pakta me intervale të gjata me diell, me mundësi shiu të shkurtër me bubullima në orët e pasdites. Do të fryj era veriperëndimore e dobët, 6-12 nyje. Temperatura më e lart e ditës deri në 31 C. Deti i qetë. Shikueshmëria e mirë, deri në 25 km. Read More »

PARASHIKIMI I MOTIT, e premte, 21 qershor

Moti, Vreme, Nxehte, Vape, Toplo, Vruce

Qetë, kthjellët dhe shumë nxehtë. Temperature më e lartë e ditës deri në 34 C. Do të fryj era veriperëndimore, pasdite pjesërisht deri në 15 nyje. Deti i qetë. Temperatura e detit deri në 24 C. Shikueshmëria 10-20km, për arse të mjegullës në det, ka mundësi të jetë rreth 4 km. Read More »

Scroll To Top