Sunday , January 17 2021
Lajmi i fundit

Tag Archives: Ndihma sociale Ulqin

Feed Subscription

Projekti: NUK KA MË MANIPULIME ME GJENDJEN SOCIALE

Euro, Monedha, Novac

Nga Ministria e punës dhe kujdesit social është njoftuar që ka përfunduar faza testuese e projektit të kartonit social në Ulqin. “Rezultatet e para të kontrollit se si funksion sistemi i ri në praktikë janë më shumë se të kënaqshme”, theksuan nga ky resor qeveritar. Siç thuhet, në të ardhmen në një vend do të gjenden të gjithë të dhënat ... Read More »

Scroll To Top