Monday , August 10 2020
Lajmi i fundit

Tag Archives: Petrovac

Feed Subscription

Në plazh në Petrovac: ME SKUTER LËNDOI TRE FËMIJË

Në incidentin i cili ndodhi të dielën rreth mesditës në Petrovac janë lënduar tre veta, kur skuteri goditi pedalinën në të cilin ndodheshin fëmija. “Vijestit” në Njësinë lundruese i vërtetuan që erdhi deri tek incidenti dhe që të lënduarit janë transportuar në Urgjencë. Drejtoria për inspektuese dhe Njësia lundruese kanë filluar kontrollin e madh të skuterëve përgjatë rivierës dhe kanë ... Read More »

Scroll To Top